Zobacz korzyści z nauki angielskiego i pobierz tapety motywacyjne

 

W nawiązaniu do ostatniego wpisu o motywacji do nauki angielskiego (tutaj link, jeśli nie czytałaś/eś) dziś kilka słów o korzyściach z nauki angielskiego.

Znalazłaś/eś już swoją motywację do nauki angielskiego? Możesz teraz ją wzmocnić poznając jeszcze więcej korzyści z nauki angielskiego.
Nie znalazłaś/eś jeszcze konkretnego celu swojej nauki? Pomogę Ci ją znaleźć pokazując konkretne korzyści z nauki angielskiego.

Wszyscy wiedzą, że angielski jest popularny, że warto by go znać, ale konkretnie?
Zaraz zobaczysz czarno na białym (a raczej czerwono-granatowo) jakie są korzyści z nauki angielskiego. Dla wygody i porządku podzieliłam je na materialne, gdzie znajomość angielskiego przekłada się najczęściej na wartość pieniężną oraz na mentalne, w których najbardziej korzystasz Ty sama/sam.

Żeby utrzymać swoją motywację do nauki angielskiego przygotowałam dla ciebie zestaw tapet motywacyjnych na komórkę. Najczęściej przecież korzystasz z komórki. Za każdym razem zobaczysz wtedy cel Twojej nauki. Zapewniam Cię, że to działa!
Na tapetach najdziesz 4 różne motywacje oraz obrazek z Portugalii. Pobierasz, ustawiasz jako tapetę i gotowe.
Już nie zapomnisz o nauce angielskiego i dodatkowo będzie Ci się bardziej chciało go uczyć, bo za każdym razem przypomnisz sobie o motywacji.

 pobierz tapety motywacyjne  

Pozdrawiam,
Ela

Korzyści z nauki angielskiego

.

 

Która z motywacji przemawia do Ciebie najbardziej? A możesz masz swoją? Napisz w komentarzu.